Ljubitelji neobičnih muzičkih priča, poetike između sna i jave i drugačijih aranžmana domaćih i stranih, poznatih i manje poznatih pesama, imaće priliku da u Novom Sadu, u četvrtak, 11. juna od 21 čas, u kafe galeriji Frida uživaju u nastupu benda Beli zeka i njihovom programu pod nazivom “Slatko od veštice”.
Inspirisano motivima iz bajki, folklora i savremene alternativne scene, ovo koncertno veče obećava atmosferu ispunjenu maštovitim pričama, toplinom akustičnog zvuka i dozom misterioznosti koja se provlači kroz vizuelni identitet i muziku benda.
Plakat događaja, osmišljen u duhu starih ilustracija i kolaža, najavljuje veče u kojem će se spojiti muzika, druženje i nesvakidašnja estetika karakteristična za Belog zeku.
Koncert će biti održan u kafe galeriji Frida u četvrtak, 11. juna, sa početkom u 21 čas. “Muzički dinar” u iznosu od 200 dinara plaća se uz prvo piće.

